Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna, ul. Wiejska

Wiejska, Borowina, pomorskie

  • 1 750 000 zł
  • 86 943 m²
  • 20,13 zł/m²

Zdjęcie

Agata Ziółkowska

Skontaktuj się

Działka rolna, ul. Wiejska

Wiejska, Borowina, pomorskie

zaktualizowane:
9 kwietnia 2026

1 750 000 zł

86 943 m²

20,13 zł/m²

Działka rolna, ul. Wiejska

Zaktualizowane: 9 kwietnia 2026

1 750 000 zł 86 943 m² 20,13 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 750 000 zł (20,13 zł/m²)
  • Forma własności: księga wieczysta
  • Działka: rolna, 86 943 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 349m; szerokość: 318m
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

Działka rolna 8,6943 ha | Borowina, gmina Przywidz | Otoczona lasem, piękna okolica

Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Borowina, w gminie Przywidz (powiat gdański, województwo pomorskie). To spokojna, sielska okolica położona w sercu Pojezierza Kaszubskiego, znana z licznych jezior, lasów i szlaków turystycznych. (...)

Agent

Agata Ziółkowska

58 558 53...

58 558 53 53

784 008 353

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agata Ziółkowska

58 558 53...

58 558 53 53

784 008 353

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agata Ziółkowska

Zostaw telefon, oddzwonimy