Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Borowina - Oferty sprzedaży nieruchomości

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

850 000 zł2 155 m² 394,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Kawęczynek-Borowina. Powierzchnia 2155 m2. Wymiary ok. 58x38. Dostępne media w odległości ok. 100 m od działki: woda, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 099 999 zł159,48 m² 13 167,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Nowa inwestycja w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w Borowinie, na granicy z Konstancinem-Jeziorną. Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym na dużej działce porośniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 099 000 zł159,48 m² 13 162 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Sprzedaż | 2 099 000 zł | 159,48 m2 | gotowy dom wolnostojący I borowina - obrzeża konstancina Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu gotowego, wolnostojącego o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 099 999 zł160 m² 13 124,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Prezentowana nieruchomość to propozycja dla osób poszukujących harmonii, prywatności i codziennego kontaktu z naturą bez rezygnacji z wygodnego dojazdu do Warszawy i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

1 750 000 zł86 943 m² 20,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna 8,6943 ha | Borowina, gmina Przywidz | Otoczona lasem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł460 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wyjątkowy dom w sercu natury - tylko 100 m od lasu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego Na sprzedaż elegancka, jedyna w swoim rodzaju rezydencja - pierwszy i jedyny właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

39 800 000 zł117 645 m² 338,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta dla Inwestora! Gotowa koncepcja osiedla rezydencjonalnego. Cena netto +vat Oferujemy prawie 12 ha gruntu objętego mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Teren zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 985 m² 579,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość sprzedawana z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z projektem zagospodarowania terenu i projektem architektoniczno-budowlanym! Nabywca oszczędza.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł2 400 m² 304 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż / działka / 2400 m2 / 730 000 zł / Kawęczynek-Borowina / gm. Konstancin-Jeziorna Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka budowlana położona w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł49,10 m² 1 731,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Borowina, gmina Szprotawa, mieszkanie 2 pokoje, 49,10 m2, sprzedam, cena 85 000 zł. Nowa cena! Oferuję na sprzedaż mieszkanie z przeznaczeniem do remontu, usytułowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 198 000 zł11 995 m² 349,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy sąsiadujące ze sobą, bardzo ciche, działki budowlane w Borowinie, tuż pod Konstancinem-Jeziorną, o powierzchni 12 000 m2. Cisza i spokój pozwolą odpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 269 000 zł167,50 m² 7 576,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

1 269 000 zł | przedsprzedaż | 167 m2 | lokal W budynku jednorodzinnym dwulokalowym | borowina | gmina konstancin - jeziorna bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł4 800 m² 329,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż / działka / 4800 m2 / 1 580 000 zł / Kawęczynek-Borowina / gm. Konstancin-Jeziorna można zrealizować trzy budynki mieszkalne jednorodzinne dwulokalowe! Przedmiotem sprzedaży są dwie.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka położona jest w miejscowości Borowina Starozamojska, blisko drogi krajowej numer 17, z wygodnym dojazdem. Lokalizacja łączy w sobie atuty spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł202 m² 7 178,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 144 m²

Zapraszamy do zakupu nowoczesnego parterowego bliźniaka, o powierzchni 165 m2 znajdującego się na dużej 1100 m2 działce Lokalizacja : słomczyn/borowina, w rejonie ulicy Uroczej. Duży ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł191 m² 7 329,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zakupu nowoczesnego parterowego bliźniaka o powierzchni użytkowej 155 m , znajdującego się na dużej, ok. 800 m działce. Lokalizacja: słomczyn/borowina, w rejonie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł40 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 505 m²

Dom - Borowina, gm. Stanin - działka 3505 m Na sprzedaż dom zlokalizowany na dużej działce w miejscowości Borowina, gmina Stanin, powiat łukowski. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 269 000 zł170,41 m² 7 446,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

1 269 000 zł | przedsprzedaż | 170 m2 | lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym | działka 700 m2 | borowina | gmina konstancin - jeziorna bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł1 701 m² 408,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży urokliwej działki budowlanej położonej w miejscowości Borowina, w gminie Konstancin-Jeziorna. To wyjątkowe miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł3 164 m² 398,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka położona w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 60%, wskaźnik intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 470 800 zł3 527 m² 417,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta! 4 km do Parku Zdrojowego w Konstancinie i niespełna 20 km od Centrum Warszawy. 4500 m kw gruntu w kształcie prostokąta. Teren objęty Miejscowym Planem, część ozn.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 200 m² 499,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.049287,21.124201 Kawęczynek-Borowina, ul. Zaleśna numer ewidencyjny 68/24 Media: prąd - w ulicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 099 000 zł209 m² 10 043,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Egro Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dom typu stodoła położony w Borowinie nieopodal Konstancina-Jeziorny. To idealny wybór dla osób ceniących spokój, ciszę i nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

35 900 000 zł124 300 m² 289 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę inwestycyjną na sprzedaż w miejscowości Kawęczynek Borowina, gmina Konstancin - Jeziorna, powiat Piaseczyński. Oferujemy grunt na sprzedaż idealny dla inwestora pod.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł8 800 m² 41,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana 8800 m2 (z wydanymi warunkami zabudowy) położona w miejscowości Borowina (gmina Przywidz). Przez działkę przechodzi napowietrzna lina elektryczna, rosną pojedyncze.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł19 793 m² 80,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki inwestycyjnej idealnej pod zabudowę? Jesteś w odpowiednim miejscu! lokalizacja: działka znajduje się na trasie Gdańsk Kościerzyna, a dokładniej w Borowinie położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 950 000 zł230 m² 8 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Solec to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, bliskość natury i komfort życia na wysokim poziomie. Bliskość lasów i terenów zielonych sprzyja aktywnemu wypoczynkowi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Borowina +1 km

Rynek pierwotny

999 000 zł156,68 m² 6 376 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment skrajny w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m , położony na działce o powierzchni 360 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Borowina +1 km

Rynek pierwotny

849 000 zł142,09 m² 5 975,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 143 m , położony na działce o powierzchni 316 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Borowina +1 km

Rynek pierwotny

850 000 zł142,86 m² 5 949,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Domy z widokiem na las | 143 mkw | Solec Zapoznaj się z wirtualnym spacerem po nieruchomości. Mamy do sprzedaży jeszcze skrajne segmenty. Bez podatku pcc I prowizji! Biuro nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Borowina +1 km

Rynek pierwotny

1 235 000 zł178,54 m² 6 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:463 m²

1 235 000 zł | sprzedaż | dom | segment środkowy | 178 m2 | solec | gmina góra kalwaria Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment środkowy 121C).

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Borowina +1 km

1 399 000 zł219 m² 6 388,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Tylko W propertique Dom wolnostojący | 219 m | 6 pokoi (5 sypialni) | Przedmieście Konstancina Zapraszam do kontaktu w godz. 7:00-22:   Na sprzedaż przestronny dom rodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Borowina +1 km

3 000 000 zł15 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka położona w miejscowości Szymanów pod Konstancinem - Jeziorną powierzchnia 15 000 m2. Plan zagospodarowania przestrzennego zakłada minimalną powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Borowina +2 km

1 490 000 zł270 m² 5 518 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Urokliwy dom jednorodzinny zbudowany za Lasem Chojnowskim w Szymanowie koło Konstancina. Bardzo ładna działka w kształcie regularnego prostokąta o powierzchni 1590 m2, obficie porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Borowina +2 km

799 000 zł2 319 m² 344,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki konstancin Działka budowlana w oddalonym ok. 5 km od centrum Konstancina- czarnowie (gmina Konstancin-Jeziorna) w pierwszej linni od Lasu Chojnowskiego! W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Borowina +2 km

1 490 000 zł120 m² 12 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 468 m²

Stylowy drewniany dworek z 1942 roku, do remontu. W przeszłości budynek był remontowany ( włącznie z przestawianiem ścian, ocieplaniem całego budynku, wymianą okien i podłóg,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Borowina +2 km

799 000 zł2 319 m² 379,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Borowina +2 km

1 550 000 zł180,05 m² 8 608,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Konstancin-Jeziorna, osiedle Czarnów, wolnostojący, 186 m2, 1500000 zł. Na działce 1080 m2, w otulinie Parku Chojnowskiego, wolnostojący dom parterowy z użytkowym poddaszem, 5 pokoi w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Borowina +2 km

39 800 000 zł124 300 m² 320,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Borowina +2 km

250 000 zł1 781 m² 140,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na działkę dojedziesz wklejając w Google Maps 52.044889, 21.140250 Kawęczynek, ul. Prosta Numer Ewidencyjny 116/23 Media Prąd - w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Borowina +2 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Borowina

Borowina,mazowieckie

2 200 000 zł159 m² 13 794,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij